Szanowny Gościu. Będziemy zaszczyceni, jeśli wybierzesz nasz Hotel.

Mając na uwadze obecny czas epidemii wirusa SARS Cov 2
wprowadziliśmy kilka istotnych zmian, 
aby poprawić Twoje i nasze bezpieczeństwo:

 

 1. W naszym obiekcie mogą znajdować się tylko osoby mające rezerwację.

 2. W obiekcie może znajdować się maksymalnie 120 osób.

 3. Obiekt posiada dwa wejścia/wyjścia. Dla bezpieczeństwa i kontroli ilości osób, wejść do hotelu można tylko od strony tamy, a wyjść z niego tylko od strony parkingu. Prosimy przestrzegać tych zaleceń. Obiekt wyposażony jest w całodobowy monitoring i nadzorujemy respektowanie tego obostrzenia.

 4. Skróciliśmy do minimum czas meldunku i przebywania w recepcji. Wszystkie pozostałe, istotne dla Ciebie lub dla nas informacje, takie jak: dane do faktury, życzenia specjalne możemy załatwić telefonicznie,  gdy zameldujesz się już w pokoju. Pozostaw nam swój numer telefonu. Będziemy mogli komunikować się bez fizycznego kontaktu. 

 5. Zostałeś poproszony o wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia i zmierzono Ci w recepcji temperaturę ciała. Czynimy to dla bezpieczeństwa Twojego i innych Gości hotelu, jak również dla naszej obsługi, która dokłada wszelkich starań, aby Twój pobyt u nas był możliwie jak najbardziej udany. 

 6. Jeśli Twój stan zdrowia się pogorszy lub zauważysz u innego Gościa niepokojące objawy poinformuj nas o tym. Zapewniamy pełną anonimowość. To dla naszego wspólnego bezpieczeństwa. 

 7. Posiadamy na terenie hotelu izolatkę dla osób, które wykazują wyraźne oznaki zakażenia koronawirusem i izolujemy je do czasu przyjazdu Służb Medycznych. 

 8. Nasze pokoje są dokładnie sprzątane i dezynfekowane po każdym Gościu po upływie minimum 24h od jego wyjazdu. 

 9. W pokoju znajduje się mydło antybakteryjne do dezynfekcji rąk i instrukcja, jak prawidłowo je myć. Korzystaj z niej dla swojego i naszego bezpieczeństwa możliwie jak najczęściej. 

 10. Śniadania podajemy tylko do pokoi. 

 11. Rekomendujemy, abyś zamawiał wszelkie posiłki i napoje w opcji room service, jednak dajemy też możliwość zakupienia na wynos z odbiorem w restauracji, jeśli chciałbyś zjeść np. w ogrodzie hotelowym. Pamiętaj jednak, aby zachować dystans min. 2 m od innych Gości. 

 12. Jeśli jesteś na coś uczulony albo jesteś na diecie z przyczyn zdrowotnych lub religijnych, poinformuj nas o tym koniecznie. Do innych diet postaramy się dostosować. Swoje życzenia przekaż recepcji telefonicznie. 

 13. Po hotelu poruszaj się obowiązkowo w maseczce i rękawiczkach jednorazowych. Jeśli zaistnieje potrzeba możesz je zakupić w recepcji hotelu. 

 14. Przebywaj jak najkrócej we wszystkich częściach wspólnych hotelu. 

 15. Sprzątanie podczas pobytu odbywa się tylko na Twoje wyraźne życzenie. Prosimy, abyś ograniczył je do niezbędnego minimum. Wymianę ręczników, uzupełnienie kosmetyków i inne rzeczy możemy dostarczyć Ci bezkontaktowo pod drzwi. Jeśli jednak Twój pokój wymaga posprzątania poinformuj nas o tym telefonicznie. Sprzątniemy go, ale prosimy abyś nie przebywał w tym czasie w pokoju. Nasza obsługa wejdzie do pokoju po dwóch godzinach od opuszczenia go przez Ciebie. Otwórz okno przed wyjściem z pokoju, jeśli warunki pogodowe na to pozwalają. 

 16. Cały obiekt, wraz z zewnętrzną infrastrukturą, która jest narażona na dotyk jest kilkukrotnie w ciągu dnia dezynfekowana. 

 17. Płyny do dezynfekcji rozmieszone są w również całym obiekcie – korzystaj z nich koniecznie po powrocie do hotelu. 

 18. Sauna i fitness są nieczynne do odwołania.

 19. W hotelu obowiązuje zakaz odwiedzin i spotkań z osobami, które nie mają meldunku w hotelu. 

 20. Poniżej zamieszczamy kontakt do Nas, jak również w razie potrzeby do Służb Sanitarno–Epidemiologicznych:

Recepcja Hotelu Rychło***: ☎ 75 77 32 072
Pogotowie Ratunkowe - ☎ 112/999
Stacja Sanitarno–Epidemiologiczna w Zgorzelcu – ☎ 691 770 919

 

Dziękujemy za wybór Elbest Hotels.
Życzymy Ci udanego pobytu w naszym Hotelu i jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/dobę 

Z poważaniem,
Dyrektor i Załoga Hotelu Rychło 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję